Oferta dla firm

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług w niewygórowanych cenach.

Willa Regle kieruje swoją ofertę do osób, które poszukują miejsca na przeprowadzenie konferencji. Istnieje możliwość wynajęcia całego pensjonatu. Gwarantujemy fachową obsługę wszelkich wydarzeń biznesowych takich jak organizacja konferencji, bankietów, zjazdów pracowników, szkoleń, imprez integracyjnych. Nasz wykwalifikowany personel pomoże w organizacji, tworzenia właściwej oprawy i niepowtarzalnego klimatu dla organizowanego wydarzenia.

Sala konferencyjna wyposażona jest w najnowocześniejszy niezbędny do przeprowadzenia wykładu, posiedzenia sprzęt, oraz otwarte szybkie łącze internetowe dla wszystkich uczestników. Sala konferencyjna jest w stanie pomieścić 40 osób.

Proponujemy Państwu również usługi gastronomiczne, w lecie zaś atrakcją jest nasz ogród, w którym panują idealne wręcz warunki do stworzenia imprezy grillowej.

Zamień wielogodzinne konferencje w wydarzenie, które sprawi, że czas upłynie miło, przyjemnie i pożytecznie w wymarzonej górskiej scenerii.

Skorzystaj z oferty zorganizowania u nas biznesowego wydarzenia, a my dołożymy wszelkich starań, aby ten czas minął w przyjaznej i spokojnej atmosferze.